Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

drukarki atramentowe

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Brother HL-S7000DN

Kod produktu: HLS7000DNZ1

Grupa towarowa: drukarki atramentowe

10 999,00 zł

szt.

Produkty uzupełniające

Razem:
10 999,00

Opis

Szybka, monochromatyczna drukarka atramentowa A4 dla grup roboczych


HL-S7000DN to wydajna i ekonomiczna w eksploatacji drukarka atramentowa, która drukuje z prędkością 100 stron na minutę. Urządzenie skierowane jest do środowisk biurowych, w których użytkownicy produkują dużą liczbę dokumentów.

 • Super szybkie drukowanie z prędkością do 100 ppm (wydruk jednostronny) i 50 ppm (wydruk 2-stronny).
 • Współdzielenie w obrębie grupy roboczej dzięki wbudowanemu interfejsowi Gigabit Ethernet lub 802.11b / g / n.
 • Wydajna technologia druku pozwala obniżyć koszty energii i eksploatacji.
 • Regulowany, podajnik na 500 arkuszy papieru (z możliwością rozszerzenia do 2100 arkuszy) oraz podajnik uniwersalny o pojemności 100 arkuszy.
 • Łatwa nawigacja w menu za pomocą 5 wierszowego wyświetlacza LCD.

  HL-S7000DN to wysokonakładowa biurowa drukarka atramentowa, którą zaprojektowano z myślą o intensywnej produkcji dokumentów. Model drukuje z prędkością do 100 stron na minutę.

  Urządzenie, oferujące funkcję automatycznego drukowania dwustronnego z opcją broszury dwustronnej oraz tryb oszczędzania tuszu, wyposażono w wydajny silnik drukujący. Jego pobór energii wynosi zaledwie 1,5 kWh w skali tygodnia, dzięki czemu jest on o 60 procent bardziej wydajny w zakresie zużycia energii i redukcji emisji dwutlenku węgla od innych rozwiązań.

  Urządzenie obsługuje instalowane od frontu wydajne kartridże z tuszem, które pozwalają na wydrukowanie do 30 tysięcy stron. Wysoka jakość wydruków uzyskiwana jest dzięki nanoszonej warstwie specjalnego lakieru podkładowego – HL-S7000DN bez trudu drukuje najmniejsze szczegóły, sprawiając, że biurowe prezentacje i raporty wyglądają profesjonalnie i estetycznie.

  Urządzenie posiada dwa podajniki papieru: standardowy na 500 arkuszy oraz uniwersalny na 100 nośników o większej grubości, takich jak koperty. Maksymalną pojemność urządzenia można rozszerzyć do 2100 kartek – dzięki montażowi do trzech opcjonalnych pojemników. Model można także uzupełnić o opcjonalny odbiornik na wydruki, oferujący pojemność 500 arkuszy, oraz o ruchomą platformę stabilizującą, na której umieszczana jest drukarka.

  Wygodną i szybką obsługę modelu HL-S7000DN umożliwia podświetlany 5-wierszowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z klawiaturą numeryczną. O statusie zadań urządzenia informuje także specjalna dioda LED. Model oferuje 2GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu użytkownicy mogą bezproblemowo drukować wysoką liczbę dokumentów różnego typu. HL-S7000DN może działać w wydajnym trybie przewodowym w standardzie Gigabit Ethernet, jak również w trybie bezprzewodowym 802.11n.

  Model charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa drukowanych danych dzięki szyfrowaniu SSL. Oferowana opcja bezpiecznego wydruku pozwala na przechowywanie zadań druku w pamięci drukarki, a następnie na ich realizację, po uprzednim podaniu czterocyfrowego kodu PIN na panelu LCD.

  Brother HL-S7000DN jest kompatybilny z szeroką gamą systemów Brother do zarządzania drukiem, takich jak b-guard oraz Managed Print Services.

  Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)


  Zawartość zestawu:
  Przewód zasilający, Podręcznik bezpieczeństwa produktu, Płyta z oprogramowaniem, Podręcznik użytkownika, Karta gwarancyjna, Skrócona instrukcja instalacji

  Dane techniczne

  technologia druku Atramentowa
  rozdzielczość druku mono [dpi] 600 x 600
  maks. szybkość druku mono [str./min.] 100
  gramatura papieru [g/m2] 60-163
  zainstalowana pamięć [MB] 128
  dupleks Tak
  pojemność tac odbiorczych papieru 500
  pojemność podajników papieru [szt.] 500 / Podajnik wielofunkcyjny - 100
  karta sieciowa Tak
  bezprzewodowa karta sieciowa Tak
  obsługiwane systemy operacyjne Windows, Linux, Mac
  dodatkowe oprogramowanie Oprogramowanie i sterowniki Brother
  złącza zewnętrzne USB 2.0, RJ-45
  szer. x wys. x głęb. - waga 478 x 472 x 484 mm
  gwarancja [msc] 24
  eksploatacja Tusz: HC-05BK (30.000 stron)
 • INFORMACJE