Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

switche

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC112CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

Kod produktu: MC112CS

Grupa towarowa: switche

119,00 zł

szt.

Opis

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1310nm, a odbiera o długości fali 1550nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1550nm, natomiast odbierać o długości fali 1310nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC112CS jest konwerter MC111CS.

Dane techniczne

architektura sieci FastEthernet
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45] 1 szt.
zarządzanie Nie
obsługiwane protokoły i standardy IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
maksymalny pobór mocy 2.41W
szer. x wys. x głęb. – waga 94 x 73 x 27 mm - 400 g

INFORMACJE