Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

okablowanie strukturalne

PRODUCENCI

4World (7)

Alantec (1)

Assmann (1)

Delock (1)

Digitalbox (1)

Digitus (10)

Fluke Networks (1)

Gembird (218)

Intellinet (23)

Lanberg (1)

Linkbasic (2)

LogiLink (9)

Maclean (2)

MANHATTAN (24)

Netrack (8)

Oem (1)

Qoltec (1)

Techly (7)

CENA

Od PLN Do PLN

ATRYBUTY

Zastosowanie

Gniazdo natynkowe

Gniazdo podtynkowe

Łącznik blokowy RJ45

Moduł Keystone

Nóż krosowniczy

Opaska zaciskowa

PoE

Rozdzielacz sieciowy

Rozdzielacz telefoniczny

Splitter

Ściągacz izolacji

Tester okablowania

Wtyk RJ45

Wtyk RJ45 osłonka

Zaciskarka

Zestaw instalatora sieci

LISTA PRODUKTÓW

Sortuj wg

Widok

STRONA 1/1

Wyników na stronie

Kabel PoE pasywny - 2 sztuki  DIGITUS

porównaj

Kabel PoE pasywny - 2 sztuki DIGITUS

Zastosowanie: PoE

22,00 zł

szt.

19,00 zł

szt.

429,00 zł

szt.

Kabel Światłowód PatchCord  FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2.0 m  Digitus

porównaj

Kabel Światłowód PatchCord FO MM 50/125 OM2 LC-ST 2.0 m Digitus

rodzaj kabla: ; długość kabla: ; Zastosowanie:

22,00 zł

szt.

39,00 zł

szt.

29,00 zł

szt.

Puszka natynkowa 80x80 mm do ramki DN-93802  Digitus

porównaj

Puszka natynkowa 80x80 mm do ramki DN-93802 Digitus

Zastosowanie: Gniazdo natynkowe

Ramka 80 x 80mm z adapterami 2 x 22,5mm 2x Keystone Digitus

porównaj

Ramka 80 x 80mm z adapterami 2 x 22,5mm 2x Keystone Digitus

Zastosowanie: Gniazdo natynkowe

Zaciskarka wtyków RJ45  Digitus

porównaj

Zaciskarka wtyków RJ45 Digitus

Zastosowanie: Zaciskarka

9,00 zł

szt.

9,00 zł

szt.

22,00 zł

szt.

Zaciskarka wtyków RJ45; RJ12; RJ11  Digitus

porównaj

Zaciskarka wtyków RJ45; RJ12; RJ11 Digitus

Zastosowanie: Zaciskarka

52,00 zł

szt.

Wyników na stronie

STRONA 1/1

INFORMACJE