Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

drukarki atramentowe

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Canon PIXMA Pro-10S A3

Kod produktu: 9983B009AA

Grupa towarowa: drukarki atramentowe

2 943,00 zł

szt.

Opis

Drukarka, na którą zasługują Twoje obrazy.


10-atramentowa drukarka fotograficzna A3+ pozwala tworzyć profesjonalne i łatwe do sprzedania odbitki. Zapewnia wyjątkowe, profesjonalne wydruki kolorowe i monochromatyczne, wszechstronną obsługę nośników i szerokie możliwości połączenia.


Korzyści
 • Wysokiej jakości drukarka fotograficzna A3+
 • 10-atramentowy system oparty na pigmencie
 • Profesjonalne wydruki kolorowe i monochromatyczne
 • Jednolity połysk wysokiej jakości i głębia czerni
 • Wyjątkowa trwałość obrazów
 • Wtyczka drukowania zapewnia wydajny tryb pracy
 • Obsługa szerokiej gamy nośników
 • Rozbudowane możliwości połączeń


  Zdjęcia w jakości typowej dla galerii
  10-atramentowy system PIXMA_PRO-10 umożliwia drukowanie niezwykłej jakości profesjonalnych obrazów w formatach od 10 x 15 cm do A3+, a nawet o szerokości 35 cm (14 cali). Jest to idealne rozwiązanie dla fotografów pragnących uzyskać wydruki i zdjęcia w jakości charakterystycznej dla prac prezentowanych na wystawach lub w galeriach.


  Profesjonalne kolory
  Atramenty pigmentowe LUCIA zapewniają imponujące i inspirujące rezultaty ze zdumiewającą stałością i wyjątkową trwałością obrazu. 10-atramentowy system może odwzorować szeroką gamę kolorów, zwiększając tym samym dynamikę i szczegółowość obrazów.


  Tworzenie czarno-białych obrazów
  PIXMA_PRO-10 ma trzy specjalne atramenty monochromatyczne, które pozwalają tworzyć piękne czarno-białe zdjęcia z płynna gradacją odcieni. Atramenty czarny matowy i czarny fotograficzny są zawsze gotowe do drukowania, co pozwala zaoszczędzić atrament w przypadku zmiany papieru fotograficznego z błyszczącego na matowy.


  Jednolity połysk
  Przezroczysty atrament Chroma Optimizer jest używany na zadrukowanych obszarach papieru błyszczącego i papieru typu semi-gloss. Zwiększa on intensywność czerni, rozszerza gamę kolorów i zapewnia wydruki o jednolitym, błyszczącym wykończeniu.


  Jakość i szybkość
  PIXMA_PRO-10 jest wyposażone w głowicę drukującą FINE wykorzystującą technologię kropli 4 pl i drukującą w rozdzielczości 4800 dpi, co pozwala odwzorować najdrobniejsze szczegóły i zapewnia obraz pozbawiony ziarna. Kolorowy lub czarno-biały obraz bez marginesów w formacie A3+ o jakości typowej dla prac prezentowanych w galeriach można wydrukować w mniej niż cztery minuty.


  Wydajny obieg pracy
  Nowa wtyczka Print Studio Pro ułatwia profesjonalne drukowanie i poprawia jego wydajność. Wtyczka jest przystosowana do pracy z najpopularniejszymi aplikacjami fotograficznymi. Sprowadza wszelkie ustawienia drukowania do jednego, prostego w nawigacji menu.


  Dostosowanie kolorów
  Nowy tryb Canon PRO (profil kolorów sterownika drukarki) zadba o to, aby kolory wydruku dokładnie odpowiadają tym przedstawionym na ekranie. W celu zwiększenia precyzji odwzorowywania kolorów można tworzyć unikatowe profile ICC lub nawet dostosowywać drukarkę za pomocą oprogramowania Canon Colour Management Tool Pro.


  Wybór papieru
  Drukuj na dowolnie wybranym rodzaju i formacie papieru. Obsługiwany jest oryginalny papier fotograficzny Canon. Można również pobrać i korzystać z profili ICC firmy Canon w celu wybrania wielu innych rodzajów papieru znanych producentów, takich jak Hahnemühle, Ilford i Canson.


  Łączność
  Dzięki łączności Wi-Fi oraz Ethernet drukarkę można umieścić w każdym miejscu — idealne rozwiązanie dla fotografów pracujących w domu lub w małym studio. Zdjęcia można drukować bezpośrednio ze smartfonów i tabletów za pomocą aplikacji Canon Easy-PhotoPrint i Apple AirPrint.

  Dane techniczne

  technologia druku Atramentowa
  rozdzielczość druku mono [dpi] 4800 x 2400
  rozdzielczość druku kolor [dpi] 4800 x 2400
  gramatura papieru [g/m2] 64-350
  dupleks Nie
  pojemność podajników papieru [szt.] 150 / Podajnik wielofunkcyjny - 1 / Taca do drukowania na płytach - 1
  karta sieciowa Tak
  bezprzewodowa karta sieciowa Tak
  obsługiwane systemy operacyjne Windows, Linux, Mac
  dodatkowe oprogramowanie Oprogramowanie i sterowniki Canon
  złącza zewnętrzne USB 2.0, RJ-45
  szer. x wys. x głęb. - waga 689 x 385 x 215 mm - 20 kg
  gwarancja [msc] 12
  eksploatacja Tusze:PGI-72PBK,PGI-72MBK,PGI-72GY,PGI-72C,PGI-72M,PGI-72Y,PGI-72PC,PGI-72PM,PGI-72R,PGI-72CO
 • INFORMACJE