Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

karty dźwiękowe

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster E5 - wzmacniacz słuchawkowy

Kod produktu: 70SB159000001

Grupa towarowa: karty dźwiękowe

778,00 zł

szt.

Opis


Przenośny wzmacniacz słuchawkowy pełniący rolę konwertera DAC USB o wysokiej rozdzielczości dźwięku


Sound Blaster E5 to konwerter DAC USB 24 bity/192 kHz o wysokiej rozdzielczości dźwięku i przenośny wzmacniacz słuchawkowy. Urządzenie Sound Blaster E5 składa się z wysokiej klasy elementów, jest wyposażone w najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy o impedancji 600 omów oraz obsługuje wysoko wydajny kodek aptX dla technologii Bluetooth. To sprawia, że jest ono idealne dla miłośników muzyki – do użytku zarówno w domu, jak i w podróży.


Stworzony dla miłośników muzyki takich jak Ty
Urządzenie Sound Blaster E5 zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o zapewnieniu wysokiej wierności dźwięku przy maksymalnej redukcji zakłóceń i zniekształceń. Urządzenie zostało opracowane na bazie sztandarowego konwertera cyfrowo-analogowego (DAC) Cirrus Logic CS4398 zapewniającego imponujący odstęp sygnału od szumu (SNR) wynoszący 120 dB i obsługującego częstotliwość próbkowania do 24 bitów/192 kHz.
Zasila słuchawki o wysokiej impedancji i posiada przełącznik wzmocnienia.
Najlepszy w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy Texas Instrument TI6120A2 zapewnia czystość i wysoką szczegółowość dźwięku oraz współczynnik zawartości harmonicznych (THD+N) wynoszący zaledwie <0.005% podczas korzystania ze wszystkich dostępnych na rynku słuchawek.

Posiadasz wiele par słuchawek, zarówno o normalnym, jak i zwiększonym poborze mocy? Przełącznik wzmocnienia umożliwia dopasowanie konwertera Sound Blaster E5 do impedancji słuchawek.
Bezprzewodowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem Bluetooth
Sound Blaster E5 wykorzystuje technologię Bluetooth 4.1 z funkcją NFC umożliwiającą bezproblemowe parowanie Bluetooth za pomocą jednego dotknięcia. Urządzenie obsługuje także szeroką gamę kodeków przesyłania strumieniowego w technologii Bluetooth poprawiających jakość dźwięku bezprzewodowego, takich jak wysoko wydajny kodek aptX Low Latency, AAC i SBC.
Dwa wyjścia słuchawkowe
Dwa wyjścia słuchawkowe umożliwiają dzielenie się ulubioną muzyką z bliskimi!

Sound Blaster E5 wyposażony jest w akumulator 3200 mAh zapewniający do 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania nawet przy łączeniu za pomocą opcji Bluetooth.
Nagrywanie w dwóch położeniach dzięki technologii CrystalVoice
Konwerter Sound Blaster E5 nagrywa dźwięk za pomocą wbudowanego dwukanałowego mikrofonu wyposażonego w czujnik wykrywający położenie poziome lub pionowe i umożliwia rejestrację dźwięku stereo na smartfonach i tabletach.
Wiele wejść i opcji podłączania urządzeń
Sound Blaster E5 posiada konwerter analogowo-cyfrowy stereo 192 kHz Cirrus Logic CS5361 114 dB umożliwiający zachowanie nadzwyczajnej wierności nagrywanego dźwięku zarówno na komputerze PC/Mac, jak i na urządzeniach przenośnych.

Ponadto optyczne gniazdo wejścia/wyjścia zapewnia dodatkowe opcje łączenia ze sprzętem cyfrowym i analogowym, takim jak współczesne konsole do gry, odtwarzacze dźwięku wysokiej jakości, a nawet nowoczesne telewizory.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • Sound Blaster E5
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Broszura z informacją na temat gwarancji
 • Kabel microUSB
 • Stojak na biurko
 • 2 paski elastyczne
 • Kabel ze złączem Mini-TOSLINK
 • 2-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt

  Dane techniczne

  interfejs USB
  producent układu Creative
  rodzaj wejść/wyjść 2xwyjście słuchawkowe 3.5mm jack,wejście liniowe/mikrofonowe/optyczne 3.5mm jack,wyjście liniowe/opt
  pilot Nie
 • INFORMACJE