Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

karty telewizyjne

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Karta Video Grabber AVerMedia Game Capture HD II

Kod produktu: 61C2850000AD-CED

Grupa towarowa: karty telewizyjne
odtwarzacze i edycja wideo

532,00 zł

szt.

Produkty uzupełniające

Razem:
532,00

Opis

Nagrywaj, komentuj, edytuj i udostępniaj bez PC


Niesamowite wspomnienia z gier są warte zapamiętania: zacięty mecz, epicka walka lub emocjonujący wyścig. Game Capture HD II pomaga zgromadzić i udostępnić rozgrywkę z gier. Wystarczy podłączyć go do konsoli i telewizora HDTV, a od nagrywania w jakości 1080p dzieli jeden przycisk. Nie potrzebujesz nawet PC!
Graj i nagrywaj w 1080p
Game Capture HD II obsługuje zarówno połączenie HDMI oraz component, co umożliwia pracę z Xbox One i 360, PlayStation 3/4 oraz Wii U. HDMI pass-through gwarantuje pełną rozgrywkę w HD. Z Game Capture HD II można wstrzymać i wznowić nagrywanie, jeśli zdecydujesz się pominąć kilka ujęć. Dla tych, którzy chcą zapamiętać określony moment rozgrywki, można zrobić zdjęcie w czasie gry lub odtwarzania materiału.
* Nagrywanie materiału z gier na PS4 przez kabel HDMI będzie dostępne w momencie wydania przez Sony zapowiedzianej poprawki.


Komentarz głosowy
Wystarczy podłączyć mikrofon, założyć słuchawki i już można dodawać komentarz na żywo podczas nagrywania rozgrywki! Game Capture HD II pozwala dostosować głośność dźwięku przed rozpoczęciem nagrywania, aby uniknąć problemów w post-produkcji.


Przycinanie wideo
Wyobraź sobie, edytowanie filmów bez użycia komputera! Game Capture HD II jest wyposażony w wbudowany edytor wideo, umożliwiający wielokrotne przycinanie wideo bezpośrednio na ekranie telewizora. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać i usunąć niechciane elementy z klipu. Edytowanie wideo nie może być prostsze.


Przesyłaj wideo na YouTube
Chcesz udostępnić swój materiał? Prosta sprawa. Game Capture HD II umożliwia bezpośrednie podłączenie do konta YouTube i bezpośrednie przesyłanie materiału. Od teraz możesz łatwo chwalić się swoimi filmami w wysokiej jakości.


Aplikacja "GameMate"
GameMate to aplikacja na iOS/Android przeznaczona do obsługi Game Capture HD II. Po sparowaniu z Game Capture HD II smartfon zmienia się w dodatkowy wyświetlacz do sprawdzania stanu nagrywania i pozostałego wolnego miejsca. Służy także jako pilot do nagrywania, odtwarzania, robienia zdjęć i zarządzania plikami. Ponadto GameMate umożliwia udostępnianie wideo na YouTube i publikacje zdjęć na portalu Facebook. GameMate poszerza możliwości Game Capture HD II.


Nagrywanie i zdjęcia
Zarządzanie plikami, odtwarzanie i udostępnianie
Zawartość zestawu:
 • Game Capture HD II
 • Kabel HDMI
 • Zasilacz (12V/1.5A)
 • Pilot bezprzewodowy (baterie w zestawie)
 • Instrukcja szybkiej konfiguracji
 • Instrukcja obsługi

  Dane techniczne

  rodzaj tunera Urządzenie do przechwytywania obrazu
  wejścia wideo HDMI, Component, Audio, RJ-45
  dźwięk stereo Tak
  pilot Nie
 • INFORMACJE