Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

switche

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

Kod produktu: MC210CS

Grupa towarowa: switche

161,00 zł

szt.

Opis

Media konwerter TP-LINK MC210CS to niezawodne urządzenie pozwalające na przesyłanie sygnału Gigabit Ethernet w dwóch jednomodowych włóknach światłowodowym na odległość 15 km. Media konwerter posiada dwa złącza SC służące do nadawania (TX) bądź odbierania sygnału (RX). Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II oknie transmisyjnym - 1310 nm.

Urządzenia TP-LINK mają wbudowaną autodetekcję MDI/MDI-X w związku z czym nie wymagają stosowania kabli krosowych oraz automatycznie wykrywają i ustawiają prędkość i tryb transmisji danych. Działają z mechanizmem "store and forward", który sprawdza poprawność wszystkich danych odbieranych przez obliczanie sum kontrolnych.

Media konwertery firmy TP-LINK są w pełni kompatybilne ze standardami IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z. Instalacja i użytkowanie urządzenia jest bardzo proste (plug nad play). Diody znajdujące się na urządzeniu informują na bieżąco o stanie pracy media konwertera.

Dane techniczne

architektura sieci GigabitEthernet
liczba portów 1000BaseT [RJ45] 1 szt.
zarządzanie Nie
maksymalny pobór mocy 5.5W
szer. x wys. x głęb. – waga 94 x 73 x 27 mm - 400 g

INFORMACJE