Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

modemy

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Modem Acer Predator Connect D5 5G Dongle

Kod produktu: FF.G16TA.001

Grupa towarowa: modemy

1 149,00 zł

szt.

Opis

Zabierz swoje gry w podróż, łącz się z siecią 5G z dowolnego miejsca i korzystaj z maksymalnej przepływności1 2,7 Gb/s w trybie SA oraz 2,5 Gb/s w trybie NSA.

 • Zawiera ExtremeRoute Network Management Utility
 • 2,7 Gb/s w trybie standalone (SA), 2,5 Gb/s w trybie non-standalone (NSA)
 • Konfiguracja Plug and Play przez USB 3.1 Type-C2
 • Aktywne chłodzenie  DROGA DO ŁĄCZNOŚCI 5G
  Gdy jesteś poza domem i potrzebujesz ultraszybkiego połączenia z Internetem, nie ma lepszego wyboru niż 5G. Dodatkowymi atutami tego rozwiązania jest też łatwość obsługi (konfiguracja Plug and Play przez USB-C) oraz maksymalna przepływność1 2,7 Gb/s w trybie SA oraz 2,5 Gb/s w trybie NSA.

  CHŁODZENIE
  W przeciwieństwie do smartfonów nasze urządzenie jest wyposażone w aktywne chłodzenie, które pozwala przez cały czas wykorzystywać jego maksymalny potencjał.

  UKSZTAŁTUJ SWOJĄ SIEĆ
  ExtremeRoute nadaje priorytet pakietom danych pochodzącym z gier, dzięki czemu docierają one do serwera w najszybszy możliwy sposób, co ogranicza opóźnienie wejściowe. Ponadto automatycznie dostosowuje przepustowość, by zarządzać ruchem sieciowym i dawać pierwszeństwo najważniejszym aplikacjom (na przykład pakietom danym do rozgrywki sieciowej).

  ZASTRZYK SZYBKOŚCI DZIĘKI WTFAST
  Zmniejsz opóźnienia oraz pozbądź się niestabilnego przepływu pakietów sieciowych, korzystając z rozwiązania Gamers Private Network4 (GPN) oferowanego przez WTFast. Ustanawiając krótszą i pozbawioną zakłóceń drogę między klientem użytkownika a serwerem, rozwiązanie WTFast zmniejsza czasu podróży pakietów sieciowych do miejsca docelowego.

 • INFORMACJE