Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

oprogramowanie Microsoft ESD

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Office 2016 Home and Student - Licencja elektroniczna ESD

Kod produktu: 79G-04294

Grupa towarowa: oprogramowanie Microsoft ESD

540,00 zł

Opis

Zrób więcej, zarówno w domu, jak i w szkole


 • Dla 1 komputera PC
 • Pełne wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote
 • Przechowuj pliki w chmurze OneDrive

  Pakiet Office 2016 został tak zaprojektowany, by szybciej tworzyć i organizować pracę, poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd i wbudowane narzędzia współpracy. Ponadto umożliwia przechowywanie dokumentów w chmurze OneDrive i korzystanie z nich z dowolnego miejsca.


  Word
  Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów dzięki nowoczesnym narzędziom do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa zakładka Projektowanie umożliwia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie odnajduje w sieci informacje na podstawie kontekstu i przedstawia je bezpośrednio w programie Word.
  Excel
  Analiza i prezentacja danych na nowe, intuicyjne sposoby, dzięki odświeżonemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Korzystaj z funkcji, takich jak Analysis Toolpak, Fragmentator i Konstruktor formuł, aby zaoszczędzić czas i skoncentrować się na istotnych informacjach.
  PowerPoint
  Tworzenie, współpraca i skuteczna prezentacja pomysłów dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku konfiguracji animacji. Pogrupowane komentarze do slajdów umożliwiają uwzględnienie sprzężenia zwrotnego w prezentacjach.
  OneNote
  To osobisty notatnik elektroniczny, w którym można przechowywać notatki, pomysły, strony WWW, zdjęcia, a nawet pliki dźwiękowe i wideo. Czy to w domu, biurze, czy w podróży, możliwe jest zabranie ich w dowolne miejsce i jednoczesne udostępnianie ich i współpraca z innymi.
  Wszystko co potrzebujesz, zawsze i wszędzie
  Zarejestruj się w pakiecie Office 2016 i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.
  Instalacja i FAQ
 • 1. Odwiedź stronę www.office.com/setup na komputerze PC lub Mac, na którym chcesz zainstalować pakiet Office, i zaloguj się na koncie Microsoft lub utwórz je.
 • 2. Wprowadź swój klucz produktu
 • 3. Kliknij przycisk Zainstaluj. Jeśli zostanie wyświetlone okno dialogowe, kliknij przycisk Uruchom, aby rozpocząć instalację.
 • 3. Aby dokończyć instalowanie pakietu Office, postępuj według instrukcji wyświetlanych przez kreatora instalacji.

  Dane techniczne

  typ licencji do użytku niekomercyjnego (prywatnego)
  liczba użytkowników 1
  wersja licencji nowa licencja
  wersja językowa wielojęzyczna
 • INFORMACJE