Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

plecaki do notebooków

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Plecak na notebooka Dell Essential ES1520P 15.6"

Kod produktu: 460-BCTJ

Grupa towarowa: plecaki do notebooków

84,00 zł

szt.

Opis

Plecak Dell Essential 15


Dzięki wykorzystaniu odblaskowych nadruków na przednim panelu plecak Dell Essential 15 (ES1520P) wyróżnia się w warunkach słabego oświetlenia - po oświetleniu bezpośrednio padającym światłem użytkownik staje się bardziej widoczny.

Bezpieczeństwo w podróży
Za sprawą odblaskowych nadruków na przednim panelu plecak Dell Essential 15 (ES1520P) wyróżnia się w warunkach słabego oświetlenia, jasno świecąc, gdy zostanie oświetlony bezpośrednio padającym światłem, na przykład pochodzącym z reflektorów samochodowych. Dzięki temu użytkownik staje się bardziej widoczny dla innych podczas przemieszczania się po ruchliwych ulicach i chodnikach.

Lekki, ale pojemny - pomieści wszystkie niezbędne akcesoria
Ma odpowiednią pojemność, pozwalającą przechowywać notebooka i wszystko, czego możesz potrzebować w ciągu dnia. Jeśli schowasz swój telefon do przedniej kieszeni zapinanej na zamek błyskawiczny, a butelkę z wodą oraz parasol umieścisz w zewnętrznych kieszeniach bocznych, wszystkie niezbędne akcesoria będą w zasięgu ręki.

Ochrona przed niebezpiecznymi środkami
Plecak Dell Essential 15 (ES1520P) został wykonany z odpornego na wodę materiału zewnętrznego i ma wyściełany pokrowiec na notebooka, który chroni urządzenie i inne niezbędne akcesoria. Wyposażony w zamki błyskawiczne, które można ukryć pod paskiem na ramię, co pozwala uniknąć niechcianej uwagi.

Wygodne noszenie
Gdy wychodzisz, chwyć swój lekki plecak za wyściełany górny uchwyt i ruszaj w drogę. Przerzuć plecak przez ramię i uwolnij dłonie. Mając przy sobie plecak Dell Essential 15 (ES1520P) z tylnym panelem z siateczki i wyściełanymi paskami na ramię, zachowasz komfort i spokój.

Pasuje do większości notebooków z ekranem o przekątnej do 15 cali
W trakcie przemieszczania się w celach służbowych w plecaku Dell Essential 15 (ES1520P) możesz zmieścić większość notebooków firmy Dell o przekątnej do 15 cali.

INFORMACJE