Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

myszy, trackballe

KARTA PRODUKTU

powrót do listy

Podkładka pod mysz 3Dconnexion CadMouse Pad

147,00 zł

szt.

Opis

Idealna równowaga pomiędzy precyzją i komfortem


Najwyższa wydajność w pracy
Podkładka pod mysz CadMouse Pad to idealne rozwiązanie gwarantujące precyzyjne i płynne ruchy bez względu na organizację miejsca pracy. Powierzchnia o niskim tarciu zoptymalizowana pod kątem naszych czujników oraz trójwarstwowa konstrukcja zapewniająca stabilność to gwarancja doskonałych efektów w pracy.


Płynna praca
Podczas pracy w programach CAD dystans codziennie pokonywany podczas przesuwania myszy można liczyć w kilometrach. Dzięki wysokiej jakości powłoce z mikroteksturą stosowanej w podkładkach CadMouse Pad z łatwością osiągniesz precyzję podczas projektowania. W połączeniu ze ślizgaczami PTFE myszy CadMouse podkładka CadMouse Pad umożliwia płynne i dokładne poruszanie myszą.


Precyzyjne śledzenie czujnika
Powierzchnie biurek nie są zoptymalizowane pod kątem pracy czujnika. Oprócz korzyści dotykowo-czuciowych powierzchnia o niskim tarciu stosowana w podkładce CadMouse Pad zwiększa jakość śledzenia ruchu bez względu na to, czy używasz laserowego czujnika myszy CadMouse czy optycznego myszy CadMouse Wireless. Zapewnia to precyzyjną pracę czujnika i w efekcie dokładne przeniesienie ruchów ręki na przesuwanie wskaźnika.


Stabilność, na której możesz polegać
Powierzchnia gwarantuje precyzję, natomiast sztywna warstwa środkowa zapewnia stabilność. Silikonowa podstawa utrzymuje podkładkę CadMouse Pad na miejscu, tak aby nie ślizgała się podczas pracy.


Dopasowana do organizacji miejsca pracy

"Podkładka pod mysz CadMouse Pad jest tak samo niepowtarzalna, jak Twoje środowisko pracy. Podkładka CadMouse Pad doskonale sprawdza się podczas projektowania wielkich złożeń na profesjonalnych stanowiskach z wieloma monitorami o dużej rozdzielczości, wymaga więcej miejsca z boku biurka, by nie trzeba było podnosić myszy. Podkładka CadMouse Pad Compact to idealne rozwiązanie dla stacji mobilnych oraz stanowisk o mniejszej powierzchni."


Wymiary CadMouse Pad Compact:
  • Szerokość: 250 mm
  • Długość: 350 mm
  • Przybliżona waga: 160 g

    Dane techniczne

    typ Podkładka pod mysz
  • INFORMACJE