Sklep łatwy w obsłudze                                    Komputery Zakupy on-line Serwis Raty Kontakt

Kontakt: info@camino.pl

Przed odbiorem osobistym prosimy o złożenie zamówienia przez stronę internetową.

E-mail

Hasło

przypomnij hasło

zapamiętaj

Rejestracja

pokaż wszystkich producentów

ASORTYMENT

switche

PRODUCENCI

8level (2)

Cisco (48)

D-link (39)

Hewlett Packard (4)

Intellinet (1)

MikroTik (6)

Netgear (24)

Netis (1)

Planet (2)

QNAP (4)

Repotec (1)

TP-Link (59)

Ubiquiti (2)

Zyxel (5)

CENA

Od PLN Do PLN

ATRYBUTY

architektura sieci

FastEthernet

GigabitEthernet

liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]

1 szt.

16 szt.

24 szt.

48 szt.

5 szt.

8 szt.

9 szt.

liczba portów 1000BaseT [RJ45]

1 szt.

16 szt.

2 szt.

24 szt.

4 szt.

44 szt.

48 szt.

5 szt.

8 szt.

zarządzanie

Nie

Tak

typ obudowy

Desktop

Rack

LISTA PRODUKTÓW

Sortuj wg

Widok

STRONA 1/17

Wyników na stronie

HP Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

porównaj

HP Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

architektura sieci: ; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: ; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: ; typ obudowy:

Konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC100CM 100BaseT (RJ45) - 100BaseSX (SC) MultiMode 2KM

porównaj

Konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC100CM 100BaseT (RJ45) - 100BaseSX (SC) MultiMode 2KM

architektura sieci: GigabitEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy:

2 096,00 zł

szt.

295,00 zł

szt.

101,00 zł

szt.

Konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC200CM 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

porównaj

Konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC200CM 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

architektura sieci: GigabitEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy: Desktop

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC110CS RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

porównaj

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC110CS RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

architektura sieci: FastEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy:

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC111CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

porównaj

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC111CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

architektura sieci: FastEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy:

116,00 zł

szt.

101,00 zł

szt.

101,00 zł

szt.

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC112CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

porównaj

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC112CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

architektura sieci: FastEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy:

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

porównaj

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

architektura sieci: GigabitEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: ; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 1 szt.; zarządzanie: Nie; typ obudowy:

Konwerter TP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

porównaj

Konwerter TP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

architektura sieci: GigabitEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: ; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 1 szt.; zarządzanie: Nie; typ obudowy:

101,00 zł

szt.

124,00 zł

szt.

68,00 zł

szt.

Switch 8level FEPS-1504 5x10/100 MB/s  PoE

porównaj

Switch 8level FEPS-1504 5x10/100 MB/s PoE

architektura sieci: FastEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 5 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy: Desktop

Switch 8level FEPS-1908 9x10/100 MB/s  PoE

porównaj

Switch 8level FEPS-1908 9x10/100 MB/s PoE

architektura sieci: FastEthernet; liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 9 szt.; liczba portów 1000BaseT [RJ45]: ; zarządzanie: Nie; typ obudowy: Desktop

91,00 zł

szt.

256,00 zł

szt.

5 008,00 zł

szt.

Wyników na stronie

STRONA 1/17

INFORMACJE